Pit Stop Hostel
| Bezpłatne Wi-Fi Bezpłatne Wi-Fi w pokojach | Rekreacja Stoły bilardowe | Klimatyzacja |
Central Azucarera Coloso jest w prawie 4 km, a Monumiento a los Soldados Caidos en Combate jest 4,1 km od hotelu Pit Stop Hostel Aguada.
Tunel de Guaniquilla znajduje się około 15 min jazdy od hotelu. Lotnisko Eugenio Maria de Hostos oddalone jest od obiektu o 20 min jazdy samochodem.
Pokoje wyposażone są w klimatyzację, a także telewizję satelitarną dla niezapomnianego komfortu gości.
Skosztuj potraw kuchni karaibskiej w restauracji Riverside Castle Restaurant położonej w małej odległości od Pit Stop.
- Lotniska
- Lotnisko Eugenio Maria de Hostos14 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Bezpłatne Wi-Fi
- Parking
- Tylko dla dorosłych
- Czujniki dymu
- Gaśnice
- Klucz
Usługi rekreacyjne
- Stoły bilardowe
Do dyspozycji gości w pokoju
- Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
- Klimatyzacja
- Taras
- Meble ogrodowe
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ✈
Które lotnisko jest najbliżej hotelu Pit Stop Hostel?
Odległość pomiędzy lotniskiem Eugenio Maria de Hostos a hotelem Pit Stop Hostel wynosi 15 km. - ❓
Czy na terenie hotelu Pit Stop Hostel jest dostępny parking?
Tak, hotel Pit Stop Hostel ma parking za darmo. - 🕗
Jaka jest godzina wymeldowania w hotelu Pit Stop Hostel?
Goście hotelu Pit Stop Hostel muszą wymeldować się o 14:00.